Licheński Bieg Papieski

Bieg został zaplanowany w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn.Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu proszone są o rejestrację na stronie internetowej www.lichenbieg.pl.

Dla wszystkich osób, które wezmą udział w zmaganiach, organizatorzy przewidzieli pamiątkowe medale, natomiast zdobywcy 3 pierwszych miejsc w obydwu kategoriach zostaną uhonorowani pucharami.

Start i meta wyścigu zostaną zlokalizowane na terenie parkingu znajdującym się przy ul. Toruńskiej (tzw. lotnisko). Początek wyścigu godz. 11.30.

Równolegle do biegu zostanie przygotowana Strefa Dziecka, a w niej: miasteczko rowerowe, edukacja z zakresu bezpiecznego zachowania na drodze po zmierzchu, konkursy z nagrodami oraz bieg maluchów (WORD Konin).

Organizatorem I Licheńskiego Biegu w hołdzie św. Janowi Pawłowi II jest Spółdzielnia Socjalna „Inspiracja”, utworzona przez OSP w Licheniu Starym i Fundację ERKA, zajmująca się organizacją czasu wolnego dzieci i młodzieży. Współorganizatorem biegu jest Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *